Tags

, , , ,

Oto jakie wspaniałe zdjęcie znalazłam w trzeciej książce Tomka Michniewicza „Swoją Drogą” – to się nazywa prawdziwa eko-chusta!

 

P1010082

Widzicie zdjęcia z egzotycznych miejsc, wyobrażacie sobie, jak pięknie tam musi być. Słuchacie opowieści, w których wszystko jest pełniejsze i smakuje inaczej. W których dni są niepodobne do siebie, ludzie są szczęśliwsi, a słońce świeci zawsze. Zazdrościcie, marzycie, planujecie, odkładając decyzje na lepszy moment, który jednak nigdy nie nadchodzi. Wasz kalendarz jest zawsze zbyt pełny, piętrzą się trudności, zobowiązania. A czas płynie. Wiedziecie życie, jednocześnie marząc o innym.

Każdy by chciał podróżować, mówicie. Każdy by się ze mną zamienił. Niech tak się stanie.

Wybrałem trzech moich przyjaciół, którym wiele w życiu zawdzięczam.

„Zabiorę cię w dowolne miejsce na świecie – powiedziałem każdemu. – Dokąd tylko chcesz. Przeżyjesz to, o czym od zawsze marzyłeś, zobaczysz miejsca, które zawsze chciałeś zobaczyć. Sprawdzisz się w tym, na co nigdy nie miałeś odwagi. Przekonasz się może, na co cię stać. Ty decydujesz kiedy, dokąd i po co.
Ale zdecydować musisz teraz, w tym momencie.
Decyduj”.

Fragment książki Tomka Michniewicza

 

 
Blog rodzicielstworadosci.com nie jest kolejnym blogiem parentingowym, zawierającym tylko miłe wszystkim informacje. Przeciwnie, opierając się na badaniach naukowych i własnym doświadczeniu, często piszę o czymś, o czym wolałbyś nie wiedzieć … To od Ciebie zależy co z tą wiedzą zrobisz!

 

Może zainteresuję Cię też:

Kiedy czas odstawić dziecko od piersi? [LLL]

Jak nosiły nasze babki i sąsiadki czyli sztuka noszenia w obrazach i zdjęciach

Shop pracz czyli pieluchy wielorazowe

Jak się przygotować czyli poród domowy w pigułce

Dlaczego mówię NIE syntetycznej oksytocynie

Facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmailby feather