Czekam na przesyłkę od wydawnictwa Koinonia.

Ma to być książka Josha McDowella nawróconego protestanta, ojca czwórki dzieci i autora licznych książek (m.in. „Więcej niż cieśla”, „Dawać, brać, kochać”, „Zadziwiający wpływ tatusia”, „NIE. Pomóż swojemu dziecku pokonać presję seksualną”, „W poszukiwaniu odpowiedzi – Kod Leonarda da Vinci”).

Przyjaciel, mentor, bohater. Praktyczny przewodnik każdego taty

Jest to książka mądra i bardzo potrzebna nie tylko tatusiom, ale także nauczycielom, pedagogom, duszpasterzom i innym dorosłym, którzy chcą wnieść pozytywny wkład w solidne wychowanie dzieci i młodzieży. Czytelnik odkryje, że największe osiągnięcia w wychowywaniu dzieci odnosi taki tata, który z pomocą Boga i żony odnosi sukcesy w wychowywaniu… samego siebie.

Ks. dr Marek Dziewiecki, doktor psychologii

 

Księdza Marka „znam” z Radia Warszawa – to niezwykłe ciepły i pełen poczucia humoru prowadzący, jego rekomendacja znaczy dla mnie dużo i dlatego nie mogę się doczekać na listonosza. Myślę, że ta książka może być wspaniałym prezentem na Dzień Ojca. Napiszę o swoich wrażeniach, kiedy ją przeczytam. [Jakże się myliłam!]

Opis od wydawnictwa:

Josh McDowell przedstawia 10 postanowień, które pomogą ci zbudować więź z dziećmi. Jest to świetna publikacja dla współczesnych mężczyzn, dla których ojcostwo jest nieustannym źródłem inspiracji. Musimy pamiętać, że dobro od zła najłatwiej odróżniają dzieci najbardziej kochane. Dowiedz się, jak pomóc swoim dzieciom: kochać Boga, siebie i innych, w jaki sposób przyjmować sukces z pokorą oraz porażkę z łaską, a także jak rozwiązywać konflikty i dokonywać właściwych wyborów.

 

Blog rodzicielstworadosci.com nie ma poprawiać humoru, ma skłonić do refleksji. Opierając się na badaniach naukowych i doświadczeniach własnych może wskazać Ci alternatywną drogę do szczęścia…

Facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmailby feather